Sukces naszych uczniów w Konkursie Wiedzy Olimpijskiej!

Sukces naszych uczniów w Konkursie Wiedzy Olimpijskiej!

W dniu 8 kwietnia 2016 r. odbył się Konkurs Wiedzy Olimpijskiej zorganizowany przez Beskidzką Radę Olimpijską. W części teoretycznej był test z 25 pytaniami dotyczącymi Olimpiad  XXI wieku, czyli ostatnich 4 Olimpiad zimowych i  ostatnich 4 Olimpiad letnich. W części sportowej drużyny brały udział w trzech konkurencjach sportowych: skok w dal, rzuty do kosza na czas i bieg sprinterski na krótkim dystansie.

Miło nam poinformować, że drużyna naszych uczniów w składzie: Patrycja Sojka, Monika Odrowąż, Aleksandra Czul, Szymon Gizicki, Paweł Konieczny, Robert Czul zajęła 2 miejsce w klasyfikacji szkół gimnazjalnych. Ponadto nasze dziewczęta Patrycja Sojka, Monika Odrowąż, Aleksandra Czul zajęły 3 miejsce wśród drużyn dziewcząt z gimnazjum w kategorii uzyskania największej ilości punktów z testu. Uczestnicy "Konkursu Wiedzy Olimpijskie" mieli również możliwość spotkania się z Marianem Kasprzykiem - złotym medalistą igrzysk olipijskich w Tokio.

Serdecznie gratulujemy naszym uczniom sukcesu! Więcej zdjęć z konkursu można obejrzeć w galerii

Artykuł: Mariola Siemiątkowska

Certyfikaty

banner2
szkola