Kolejny sukces naszych uczniów w lidze strzeleckiej!

Kolejny sukces naszych uczniów w lidze strzeleckiej!

7 marca 2016 r. odbyła się trzecia kolejka bielskiej ligi strzeleckiej zorganizowanej dla gimnazjów w Zespole Szkół ZDZ w Bielsku-Białej, w której  dwie drużyny z naszego gimnazjum zajęły II  i V miejsce w klasyfikacji drużynowej karabinu pneumatycznego. W składzie pierwszej drużyny wystąpili: Marcin Jakubiec, Grzegorz Guzdek, Dominik Jaskierny. Skład drugiej drużyny: Łukasz Łopata, Igor Mrowiec, Kamil Nowiński. Ponadto Marcin Jakubiec zajął II miejsce w indywidualnej klasyfikacji karabinu pneumatycznego, a Grzegorz Guzdek - IV miejsce. Gratulujemy naszym uczniom i życzymy dalszych sukcesów w ostatniej kolejce rozgrywek ligi strzeleckiej!

Artykuł: Mariola Siemiątkowska

Certyfikaty

banner2
szkola