Sport

Zawody w tenisie stołowym

Dnia 29.11.17 najlepsi uczniowie naszej szkoły ( rocznika 2002-2004) brali udział w zawodach tenisa stołowego, które odbyły się w hali sportowej BBOSiR przy ul. Bratków w Bielsku- Białej. Do rozgrywek przystąpiło razem 128 uczniów z różnych bielskich szkół : 68 chłopców i 60 dziewcząt. Naszą szkołę reprezentowali:Konrad Nowak, Gabriel Gwóźdź i Paweł Górowicz. Chłopcy musieli wykazać się umiejętnościami w grze pojedynczej, precyzyjną reakcją, dużą szybkością, dokładnością, koordynacją, zwinnością oraz przepisami gry co nie należy do łatwych zadań. Najlepszy wśród kolegów był Konrad Nowak , który swą zaciętą grą doszedł do półfinału. Gratulujemy udanego współzawodnictwa, dużych umiejętności i chęci walki „ fair play”.

Galeria zdjęć

artykuł: Beata Szczurko

 

Zajęcia fakultatywne na siłowni

Dnia 25.11.17 w ramach zajęć fakultatywnych z wychowania fizycznego odwiedziliśmy siłownię miejsce, które dostępne jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania. Ćwicząc na maszynach, bieżniach, rowerkach, orbitrekach staraliśmy się poprawić kondycję zdrowotną i sylwetkę. Dzięki wysiłkowi zyskaliśmy pewność siebie i miło spędziliśmy czas w grupie kolegów. Spędzenie czasu na treningu było dla nas relaksem, pomimo iż dawaliśmy z siebie wszystko i ćwiczyliśmy z maksymalną intensywnością. Ćwiczenia na siłowni to bardzo dobry sposób na spędzenie wolnego czasu. Trenując, nie mieliśmy ani chwili na nudę.

Galeria zdjęć

artykuł: Beata Szczurko

 

GoJump Park Trampolin

 Dnia 13.10.2017 r. w ramach zajęć fakultatywnych z wychowania fizycznego odwiedziliśmy wielkie, , wyskokowe miejsce, w którym rzeczywistość wywraca się do góry nogami i wraca do normy po zakończonej zabawie - GoJump PARK TRAMPOLIN. To nowy sposób, by bezpiecznie się wyszaleć, aktywnie i wesoło spędzić czas wolny, odprężyć umysł i pozwolić zmęczyć ciało. GoJump- niezwykłe, ekscytujące miejsce dostarczyło młodzieży wiele radości, emocji i wrażeń. Uczniowie ćwiczyli skoki na tzw. arenie głównej składającej się z poziomych i skośnych trampolin. Tutaj pod okiem trenera poznali podstawowe skoki i pady. Nie zabrakło też odważnych ,by wykonać skoki z wieży na poduchy pneumatyczne. W strefie wsadów do kosza mogli poczuć się jak zawodowi koszykarze wybijając się z trampoliny, skacząc na dwa metry z piłką , która lądowała w koszu. Dużą atrakcją dla uczniów był ogromny basen z gąbkami i przeszkody zawieszone nad nim. Tu trzeba było się wykazać odwagą i siłą a salta w przód i tył nie należały do łatwych zadań. Na specjalnej równoważni umieszczonej nad basenem uczniowie mogli walczyć jak gladiatorzy za pomocą „miękkiej broni”. Przegrani nie musieli się martwić ponieważ zawsze lądowali do miękkich gąbek ,z których niestety ciężko było się wydostać. Uczniowie z pewnością nabyli nowe umiejętności fizyczne i psychiczne, na chwilę oderwali się od szarej rzeczywistości, wzmocnili swoje ciało, nabrali dynamiki i zadbali o siebie w ciekawy sposób świetnie się przy tym bawiąc.

A dobra zabawa to taka , którą się wspomina !

GALERIA ZDJĘĆ

 

Sztafeta w deszczu

Mimo niesprzyjającej pogody 10.10.17 najlepsi uczniowie reprezentowali naszą szkołę w sztafetowych biegach przełajowych. Padający deszcz nie odebrał im chęci uczestnictwa w igrzyskach młodzieży. Pomimo złych warunków pogodowych , które utrudniały bieg chłopcy bardzo dobrze zaprezentowali swoje umiejętności szybkościowe.W sztafecie wystartowali: Nowak Konrad, Byrdy Paweł, Gizicki Szymon, Rozbicki Mariusz, Haj Michał, Górowicz Paweł.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom, którzy z chęcią uczestniczyli w tym sportowym wydarzeniu.

GALERIA ZDJĘĆ

artykuł: Beata Szczurko

Certyfikaty

banner2
szkola